www.altrea.sk
--- Vitajte! ---

Dnes je
piatok 19.4.2019

Meniny oslavuje
Jela

--- Počítadlo ---

Počet návštev:
Počet návštev
W3C valid


Ubytovanie


Budova ZpS sa nachádza v centre obce Lučivná. Je situovaná v rozsiahlom areáli vzdialená 150 m od hlavnej cesty na kopci. Tiché prostredie, veľká záhrada a neopakovateľná panoráma Vysokých Tatier dotvárajú veľmi pôsobivú atmosféru celého objektu. Dvojposchodová budova je rozdelená na dve časti: ubytovaciu a stravovaciu časť.

Prízemie ubytovacej časti je bezbariérové, určené výlučne imobilným klientom. Izby sú vybavené polohovateľnými posteľami, nábytkom. Klienti majú k dispozícii antidekubitné matrace, podložné antidekubitné kolieska, invalidné vozíky, prenosné WC stoličky a podobne.

Na prvom poschodí ZsP sú izby pre klientov so zníženou schopnosťou pohybu. Izby sú v štýle samostatnej bunky pozostávajúcej z dvoch dvojposteľových izieb. V predchodbičke je samostatné sociálne zariadenie a samostatný sprchovací kút. Pre väčšiu bezpečnosť klientov sú v sprchách a na toaletách inštalované madlá.

Z poschodia je východ na veľkú presklenú zimnú záhradu s možnosťou východu na vonkajšiu terasu.

Na druhom poschodí sú dvojposteľové a trojposteľové izby. Každá je so sociálnym zariadením a sprchovacím kútom. Nachádza sa tu aj spoločenský kútik s kreslami a stolíkom, kde sa môžu klienti kedykoľvek stretávať.

Každá izba je individuálne dekorovaná v príjemných a jemných farbách. Klienti majú možnosť doplniť si interiér svojej izby drobnosťami a obľúbenými predmetmi z domáceho prostredia.

Jedáleň je čiastočne vysunutá do zimnej záhrady a poskytuje klientom výhľad na jazierko a zeleň.
--- Dary ---
© 2010 design by VaMo & code by vavrosko