www.altrea.sk
--- Vitajte! ---

Dnes je
pondelok 20.5.2019

Meniny oslavuje
Bernard

--- Počítadlo ---

Počet návštev:
Počet návštev


W3C valid


Stravovanie


Strava je klientom poskytovaná v súlade so zásadami zdravej výživy, s prihliadnutím na vek a ich zdravotný stav. Príprava stravy je zabezpečovaná denne vlastnou kuchyňou.

Jedálny lístok je starostlivo pripravovaný s cieľom naplánovať chutné, pestré a výživné jedlá. Denne je súčasťou stravy čerstvé ovocie a zelenina. Nechýbajú rôznorodé zeleninové šaláty. Podľa potrieb klientov zabezpečujeme prípravu diétnych jedál. Druh diéty stanovuje odborný lekár.

Na zostavovaní jedálneho lístka sa aktívne podieľajú samotní klienti. Pripomienky a návrhy zo strany klientov neostávajú bez povšimnutia, hlavne ak prispejú k zvýšeniu kvality stravy.

Strava je klientom podávaná 5 krát denne. Klientom s diabetickou diétou je podávaná 6 krát denne. Nasledujúca tabuľka poskytuje informáciu o čase podávania jedla.

Hodina
8:00
10:00
12:00
15:00
17:30
20:30
Jedlo
raňajky
desiata
obed
olovrant
večera
DIA večera


Všetky jedlá sú podávané v jedálni so zimnou záhradou. Imobilným klientom je strava podávaná na ich izbách. V prípade potreby je samozrejmosťou mletá alebo mixovaná strava a pomoc opatrovateľov pri stravovaní /kŕmenie/. .

--- Dary ---
© 2010 design by VaMo& code by vavrosko