www.altrea.sk
--- Vitajte! ---

Dnes je
pondelok 20.5.2019

Meniny oslavuje
Bernard

--- Počítadlo ---

Počet návštev:
Počet návštev


W3C valid


Naša filozofia


Zvyšovanie kvality života klientov a úrovne poskytovaných služieb v domove dôchodcov je cieľom práce všetkých našich zamestnancov. V spolupráci s partnerskými firmami sa nám darí neustále zvyšovať úroveň a kvalitu našich služieb. Základnou črtou takejto spolupráce je vedomie, že spoločne budujeme také služby, ktoré raz budú poskytované nám.

Hodie mihi, cras tibi - Dnes mne, zajtra tebe

Považujeme za dôležité uvedomiť si skutočnosť, že napriek svojmu veku ostávajú naši klienti naďalej plnohodnotnými osobnosťami so zmyslom pre radosť, lásku, spravodlivosť, krivdu a smútok tak, ako v mladosti. Zo všetkých síl sa snažíme, aby naši klienti u nás prežívali pokojný a dôstojný život. Vytvorili sme preto veľmi dobré podmienky na podporu rodinných pút našich klientov. Návšteva rodinných príslušníkov v našom domove dôchodcov sa mení z formálnej krátkodobej návštevy príbuzného na pekný zážitok. Hotel Končistá, ktorý sme vybudovali ako súčasť objektu domova dôchodcov ponúka pohodlie a oddych rodinným príslušníkom našich klientov a poskytuje im možnosť „stráviť voľný čas u dedka alebo babky“.

Boli by sme veľmi radi, keby sa Vám naša internetová stránka páčila. Uvítame Vaše rady, pripomienky a podnety na zlepšenie našich služieb.

--- Dary ---
© 2010 design by VaMo & code by vavrosko