www.altrea.sk
--- Vitajte! ---

Dnes je
pondelok 20.5.2019

Meniny oslavuje
Bernard

--- Počítadlo ---

Počet návštev:
Počet návštev


W3C valid


Zariadenie pre seniorov v Lučivnej


Vitajte na našej internetovej stránke.

Budeme veľmi radi, ak Vám jej obsah poskytne informácie ktoré hľadáte. Ponúkame Vám príležitosť nahliadnuť do života našich klientov a bližšie sa zoznámiť so službami, ktoré naša organizácia seniorom ponúka. Pokúsime sa pomôcť Vám nájsť odpovede na otázky, ktoré Vás trápia, keď potrebujete využiť služby zariadenia pre seniorov pre seba, alebo vašich blízkych. Je to životná situácia, v ktorej sa môže ocitnúť každý z nás.

Jazykom zákona o sociálnych službách by sme mali povedať, že našim klientom poskytujeme sociálne služby celoročne pobytovou formou v zariadení pre seniorov. Ak vezmeme do úvahy, že niektorí klienti sú u nás už viac ako 14 rokov, tak môžeme s čistým svedomím povedať, že si u nás našli druhý domov. Na našej internetovej stránke preto používame názov „domov dôchodcov“ namiesto „zariadenie pre seniorov“. Veríme, že sa táto malá odchýlka od prijatej odbornej terminológie zvýrazní náš zámer poskytnúť našim klientom nový domov a stretne s porozumením aj u Vás.

Lučivná
Domov dôchodcov v Lučivnej sa stal neodmysliteľnou súčasťou podtatranskej obce príťažlivej svojou polohou a zaujímavej aj svojou históriou. Obec Lučivná sa rozprestiera sa v západnej časti Podtatranskej kotliny, ktorú z jednej strany lemuje krásna scenéria štítov Vysokých Tatier a z druhej strany končiar Kráľovej hole. Jej členitý chotár leží na hranici Spiša a Liptova. Nádherné okolie a pokojná atmosféra obce dotvárajú dôstojnú atmosféru celého areálu domova dôchodcov. Poloha domova dôchodcov poskytuje obyvateľom tiché a pokojné prostredie. Veľká záhrada vytvára bezpečné podmienky pre prechádzky a pobyt na čerstvom vzduchu.

--- Dary ---
© 2010 design by VaMo & code by vavrosko